30-дневен круиз Marvels of Time from DUBAI to CAPE TOWN onboard Nautica

2.8/5 звезди (471 гласа)

Стартови цени за дата на отплаване: 06.11.2017:
Вътрешна каюта
от € 8349

Външна каюта
от € 8689

Каюта с веранда
от € 10939

Concierge Level Veranda
от € 11369

Апартамент с веранда
от € 13949

Цените са на човек и ВКЛЮЧВАТ пристанищни такси
Ден  Пристанище Пристига Отплава
Nov 21 Mon Dubai, United Arab Emirates Embark 1 PM 11 PM
Nov 22 Tue Abu Dhabi, United Arab Emirates 7 AM 5 PM
Nov 23 Wed Fujairah, United Arab Emirates 10 AM 8 PM
Nov 24 Thu Muscat, Oman 8 AM 6 PM
Nov 25 Fri Cruising the Arabian Sea    
Nov 26 Sat Cruising the Arabian Sea    
Nov 27 Sun Mumbai, India 8 AM  
Nov 28 Mon Mumbai, India   4 PM
Nov 29 Tue Goa (Mormugao), India 8 AM 6 PM
Nov 30 Wed Mangalore, India 8 AM 6 PM
Dec 1 Thu Cochin (Kochi), India 8 AM 4 PM
Dec 2 Fri Male, Maldives  3 PM  
Dec 3 Sat Male, Maldives    12 PM
Dec 4 Sun Cruising the Indian Ocean    
Dec 5 Mon Cruising the Indian Ocean    
Dec 6 Tue Mahe, Seychelles 9 AM  
Dec 7 Wed Mahe, Seychelles   5 AM
Dec 7 Wed Praslin, Seychelles 8 AM 5 PM
Dec 8 Thu Cruising the Indian Ocean    
Dec 9 Fri Cruising the Indian Ocean    
Dec 10 Sat Mombasa, Kenya 8 AM 6 PM
Dec 11 Sun Zanzibar, Tanzania 7 AM 4 PM
Dec 12 Mon Cruising the Indian Ocean    
Dec 13 Tue Nosy Be, Madagascar  8 AM 2 PM
Dec 14 Wed Cruising the Mozambique Channel    
Dec 15 Thu Cruising the Mozambique Channel    
Dec 16 Fri Maputo, Mozambique 9 AM 5 PM
Dec 17 Sat Richards Bay, South Africa 9 AM 8 PM
Dec 18 Sun Durban, South Africa 8 AM 5 PM
Dec 19 Mon Cruising the Indian Ocean    
Dec 20 Tue Cape Town, South Africa 4 PM  
Dec 21 Wed Cape Town, South Africa Disembark 8 AM

Увеличи

Цени за наличните дати на отплаване:

ДатаВътрешнаПрозорецБалконМини апартаментАпартаментРезервация
06.11.2017 € 8349 € 8689€ 10939€ 11369€ 13949
Регистрация за актуални оферти
Вашият E-mail адрес:
 
НЕ ПРОПУСКАЙ НАЙ-ДОБРИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!